دانلود برنامه Fotogenic Pro

اشتباه تایپی~ nhkg,n fvkhli ّخفخلثدهز

دانلود برنامه Fotogenic Pro addvst.com

دانلود برنامه Fotogenic Pro

از جمله سرچ های فراوانی که برای بدست آوردن نسخه Pro برنامه Fotogenic ناکام ماند! عبارتند از ..

دانلود برنامه Fotogenic Pro | دانلود برنامه Fotogenic Mod | دانلود برنامه پرو Fotogenic | دانلود نسخه هک شده Fotogenic | دانلود نسخه مود Fotogenic |نسخه آنلاک Fotogenic و ..

اما نگران نباشید کمی دیگر خواهید آموخت چگونه برای همیشه بتوانید از این برنامه کم نظیر استفاده کنید 🙂 . این آموزش الانه که در حال تایپ آن هستم در هیج کجای نت یافت نمیشود و نتیجه آزمون و خطای بنده است . نسخه پچ شده و یا مودی هم از این برنامه یعنی Fotogenic در سطح اینترنت در حال حاضر که نسخه Fotogenic 1.2.5 میباشد وجود ندارد از برادر یا خواهر گرامی که محتوا سایت را کپی میکند انتظار ذکر منبع را دارا میباشیم Thank you very much 😐 .

خب وقتی برنامه Fotogenic را از بازار یا گوگل پلی دانلود میکنید و برای اولین بار وارد آن میشوید و میخواهید از امکانات Pro آن استفاده کنید سه گزینه به شما نشان خواهد داد این سه گزینه عبارتند از

پرداخت درون برنامه ای Fotogenic Pro addvst.com

° بازگرداندن خرید

° ارتقا به نسخه کامل آن یعنی Pro ( حرفه ای ) . ( که برای عزیزانی که داخل ایران زندگی میکنند و حساب های خارج از کشور ندارند مقدور نیست قیمت الان نسخه Pro برنامه Fotogenic حدودا 170 هزار تومان ناقابل میباشد .)

° و دیگری دادن پنج ستاره به برنامه و Pro شدن برای یک بار استفاده از آن ( نیازی به دادن پنج ستاره نمیباشد تنها کلیک کنید و برگردید تأیید خواهد شد .) همچنین تا زمانی که برنامه باز است میتوانید از قابلیت های Pro آن استفاده کنید .

غیر فعال شدن دادن پنج ستاره به برنامه Fotogenic Pro addvst.com

همانطور که گفته شد فقط یک بار میتوانید از قابلیت های Pro آن استفاده کنید . پس از  Save کار خود قابلیت های Pro برنامه برای همیشه بسته خواهد شد. ممکن است راه های زیادی را طی کرده باشید همچون  Clear Data ولی بعد از Save کار خود این حرکت بی تاثیر است و همچنان قابلیت های برنامه Fotogenic برای شما مسدود است .مگر آن که دستگاه خود را reset factory کنید . یعنی برگردانید به تنظیمات کارخانه . قطعا به دردسر های آن و نصب مجدد برنامه های خود .. خودمانی ارزشش را ندارد آن هم پس از هر بار استفاده 😐

همچنین میتوانید بعد از کار روی عکس خود از گزینه Save استفاده نکنید در عوض Screenshot بگیرید 🙁 .جدا از کیفیتی نچندان مطلوب که حتما شماهم از آن ناراضی خواهید بود پس از اتصال به اینترنت حتی اگر از گزینه Save هم استفاده نکنید مجدد قابلیت های Pro برنامه Fotogenic بسته خواهد شد . اما پس از Clear Data مجدد باز با گزینه دادن پنج ستاره رو به رو خواهید شد که پس از کلیک و مجدد برگشت به برنامه قابلیت های Pro برای شما فعال است .

خب چاره کار چیست ؟

در اینجا سعی ما این است که بتوانیم همیشه از قابلیت های Pro برنامه استفاده کنیم! همچنین با کمال خوشحالی بتوانیم از گزینه Save و ذخیره عکس در گالری استفاده کنیم . ولی همچنان پس از هربار کار با برنامه Fotogenic با گزینه دادن پنج ستاره به برنامه و آزاد سازی روبرو شویم! این قابلیت پس از Save عکس خود و یا با دسترسی به اینترنت برای ما مخفی نشود همچنین نیازی هم نباشد دستگاه خود را reset factory کنیم!

باید به این فکر کنیم که برنامه Fotogenic از کجا میفهمد!؟ که ما یک بار عکس خود را Save کرده ایم ؟ و یا از قبل بر روی گزینه دادن پنج ستاره به برنامه کلیک کرده ایم که دیگر به ما نشان نمیدهد!

شاید برایتان گیج کننده و نه شاید خسته کننده شده باشد و بگویید خب ما دنبال این توضیحات نیستیم راه حل را نشان بده 🙁 .

خب وقتش است 🙂

بنده راه های زیادی را امتحان کردم تقریبا 12 باری reset factory زده ام کلی به کد های برنامه نگاه انداختم 🙂 بین خودمان بماند چیز زیادی هم نفهمیدم نه اینکه به زبان های برنامه نویسی اندروید واردم! :))) به تمامی فایل هایی که برنامه در پوشه هایی که نیاز به روت دستگاه اندرویدیست ساخته بود سر زدم و پاکشان کردم ولی انگار که نه انگار هیچ تاثیری نداشت پس از هربار تکرار این کار ها خاموش و روشن و حذف و مجدد نصب! همین کار هایی که باب است دیگر 🙂 در نهایت جوابی نگرفتم . حتی نام فایل Save شده عکس را هم تغییر دادم . بی تاثیر ..

مسیر پوشه ذخیره عکس برنامه Fotogenic Pro addvst.com

اما!!! پس از سالیانی دور :O متوجه این شدم که این همه راه دور و دراز را طی کردم قافل از اینکه پوشه ای که برنامه Fotogenic با نام Fotogenic در حافظه گوشی که مسیر آن Pictures/Fotogenic است ساخته است را بررسی نکردم! و بله همانطور که حدس زده اید یکی از راه هایی که برنامه متوجه این امر بخصوص میشود همین است .

راه حل بسیار ساده است .

پس از هرباره استفاده از برنامه Fotogenic این کار ها را انجام دهید . ( فرضا الان شما عکسی را Save کرده اید و برنامه Fotogenic به شما گزینه دادن پنج ستاره به برنامه را نمایش نمیدهد .)

به مسیری که گفتیم بروید یعنی در حافظه داخلی گوشی خود در مسیر Pictures/Fotogenic عکسی که Save کرده اید را خارج و پوشه را حذف کنید .

و برنامه Fotogenic را Clear Data کنید .

ذخیر عکس با تمام قابلیت های Pro برنامه Fotogenic Pro addvst.com

همین! برنامه مجدد دادن پنج ستاره به برنامه را نمایش خواهد داد و قابلیت ها فعال خواهد شد .عکس خود را با تمامی امکانات ویرایش و در نهایت با خیال راحت Save کنید . و برای استفاده مجدد راه حل را تکرار کنید .

برای دانلود برنامه Fotogenic از بازار کلید کنید .
برای دانلود برنامه Fotogenic از گوگل پلی کلید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست